____________________________________

 

Dla KOBIET, przygotowaliśmy specjalne zajęcia SOLO: LATINO CHICA, ZUMBA FITNESS, DANCEHALL WOMAN, STRETCHING DYNAMIC&RELAX

PAROM
oraz SINGLOM proponujemy TANIEC TOWARZYSKI EXTRA SHOW, SALSĘ KUBAŃSKĄ ( w parach ) I RUEDA DE CASINO ( nauka w parze i w kole ) oraz BACHATA MIX MODERNA/SENSUAL ( z elementami zwolnień i zabawy partnerką ).

Na wszystkie w.w. zajęcia nie musisz mieć pary!

____________________________________


Dla młodzieży i dzieci starszych, przygotowaliśmy fantastyczne zajęcia, takie jak: STREET DANCE/HIP-HOP , RAGGA DANCEHALL ORAZ LYRICAL JAZZ i TANIEC TOWARZYSKI EXTRA.

Najmłodsze dzieci zapraszamy na BALET CLASSICAL SHOW oraz TANIEC POŁAMANIEC czyli TANIEC PRZEDSZKOLAKA.

Na wszystkie zajęcia dla dzieci i młodzieży obowiązuje jeden karnet ( na jednym można korzystać ze wszystkich zajęć ).

____________________________________

 

W SOCA Studio Tańca w Czechowicach - Dziedzicach odbywają się również cykliczne warsztaty taneczne - jednodniowe oraz weekendowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy też różnego rodzaju imprezy dla dzieci, takie jak Halloween, Mikołajki oraz spotkania animacyjne w ciągu całego roku, w tym półkolonie, obozy taneczne i ferie zimowe z tańcem. Zapraszamy do współpracy również firmy, dla których przygotowaliśmy specjalną, taneczną ofertę!

Zapraszamy rodziców do organizowania URODZIN dla swoich dzieci w Naszym Studio Tańca! Niezapomniane URODZINY z TAŃCEM dla Twojego dziecka! Szczegóły w zakładce URODZINY.

Zatańcz z Nami! Zatańcz w SOCA Studio Tańca w Czechowicach - Dziedzicach.

Zapraszamy serdecznie!